Podporujeme dobrovolnické aktivity. Již popáté.

14.10.2016

Letos již popáté se společnost Geis stala partnerem projektu „72 hodin“. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se letos celorepublikově konají ve dnech 13. až 16. října. Kdykoliv během těchto 72 hodin a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci mohou pustit do aktivit, které pomohou druhým, přírodě či okolí. Například zorganizují úklidovou akci, zazpívají seniorům nebo natřou autobusovou zastávku.

Cílem projektu je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho. Také se naučí spolupracovat a víc vnímat svět kolem sebe. „Naši pracovníci v rámci avizované podpory zajišťují zdarma přepravu všech potřebných zásilek koordinátorům projektu. A to jak projektových triček, tak koordinátorských balíků,“ vysvětluje Eva Děkanová, manažerka marketingu společnosti Geis CZ.

V České republice projekt „72 hodin“ pořádá Česká rada dětí a mládeže (ČRDM). Do projektu je zapojeno mnoho dětských a mládežnických organizací, škol i neformálních skupin dobrovolníků. V loňském roce se projektu zúčastnilo téměř 30 000 dobrovolníků v celkem 624 dílčích projektech. Více informací na portálu www.72hodin.cz, nebo na www.facebook.com/72hodin.cz


.