O skupině

Kdo jsme...

Skupina Geis v České republice je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří zde mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb ve vysoké kvalitě.

Co nabízíme...

Každá z firem skupiny se zaměřuje na specializovaný segment – balíkovou logistiku (Geis Parcel CZ s.r.o.), systémové přepravy paletových a kusových zásilek, celovozové přepravy, logistiku (Geis CZ s.r.o.), letecké a námořní přepravy (Geis CZ Air + Sea s.r.o.). Využitím synergií ve skupině, ale i napojením na vlastní mezinárodní sítě, však dokáže za udržení nejvyšší kvality poskytnout veškeré služby „z jedné ruky“, od jednoduchých přepravních řešení až po speciální logistické projekty.

Cíle...

ISO Certifikát

Cílem skupiny je neustále patřit mezi nejlepší poskytovatele přepravních a logistických služeb za konkurenceschopné ceny. Skupina je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004 zaručujících poskytování vysoce kvalitních služeb a dodržování environmentálního managementu. Důsledné plnění podmínek certifikace je pravidelně kontrolováno nezávislým auditorem.