PNEUMATIKY PRO CELÝ SVĚT

1. ledna jsme převzali provoz i zaměstnance největšího evropského skladu pneumatik pro osobní vozy. Každý rok odešleme 14 miliónů pneumatik do více než 120 zemí světa.

Začátkem roku jsme v distribučním centru pneumatik přivítali více než 300 nových zaměstnanců. A téměř celý tento tým zůstal „na palubě“. Velký tým, obrovský terminál: logistické centrum zaujímá plochu 110 000 metrů čtverečních a disponuje 123 branami a rampami pro nakládku a vykládku. To vyžaduje perfektní organizaci veškerých procesů. 

MÍSTO PRO VÍCE NEŽ 3 MILIÓNY PNEUMATIK 

Každý rok přijmeme do našeho skladu přibližně 14 miliónů pneumatik z celého světa. Zaevidujeme je do našeho systému pro řízení skladu a uskladníme je na speciálních paletách. Je zde dostatek místa pro 3 miliony kusů pneumatik. Naši zaměstnanci spravují více než 6000 různých druhů.
I na výstupu připravíme ročně k distribuci 14 miliónů pneumatik. V kontejnerech a na kamionech míří k prodejcům pneumatik a výrobcům automobilů do 120 zemí světa. 

PŘIDANÁ HODNOTA V CENĚ 

„Pracujeme nepřetržitě, 365 dní v roce, v třísměnném provozu,“ vysvětluje Joannis Tsilivarakos, Business Unit Manager. „Kromě standardních služeb poskytují naši zaměstnanci také služby s přidanou hodnotou, jako je montáž pneumatik na ráfky a montáže FIT, kde do vnitřku pneumatik nalepujeme speciální pěnový kroužek.“

„1. ledna jsme bez problémů převzali všechny služby,“ říká Dr. Johannes Söllner, jednatel skupiny Geis. „Společně jsme dobře zvládli i období pandemie. Nyní využijeme naše zkušenosti k optimalizaci procesů a postupů.“

Fotogalerie

Další články

Všechny články