Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Nový ceník mýtných poplatků Geis CZ s.r.o.

28.11.2019

Novinky

Vážení obchodní partneři,

jak jsme již předběžně informovali, musíme s účinností od 1. 1. 2020 přistoupit ke zvýšení mýtných poplatků pro vnitrostátní přepravu paletových a kusových zásilek.

Od 1. ledna dojde k rozšíření zpoplatněných úseků silnic o téměř 900 kilometrů. To je nárůst o více jak 60%, což se nutně odrazí i v nákladech na přepravy. Mýto je forma daně, kterou nedokážeme v jeho rozsahu a výši nijak ovlivnit s výjimkou nasazení aut s vyššími ekologickými standardy. Snažíme se, aby náš vlastní vozový park ve své většině využíval vozy EUR5 a vyšší, ale ani tak se růstu mýtných poplatků nevyhneme.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

Nový ceník si můžete prohlédnout zde.

Váš Geis tým

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím