Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Upřesňujeme čas doručení balíkových zásilek

26.2.2018

Vybavili jsme naše řidiče novou aplikací pro plánování doručení balíkových zásilek, která využívá geocoding adres.

Novinky

Tím, že řidič získá již před samotným rozvozem optimální trasu, zvyšujeme efektivitu a počet doručených zásilek. Ke všem zásilkám na soukromou adresu posíláme v den doručení SMS a e-mail s přesným časovým oknem, během kterého zásilku doručíme a také přímý kontakt na doručujícího řidiče.

Avízo přijde v předstihu, tak že váš zákazník bude mít čas se na příjem zásilky připravit, nebo zavolat řidiči a domluvit jiný čas doručení. Pokud si přesto přejete, aby řidič příjemci vaší zásilky před doručením zavolal, zvolte při objednávání přepravy službu Telefonické avízo. Upozorňujeme, že tato služba je zpoplatněna (viz ceník)

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím