FLEXIBILNÍ LOGISTIKA PRO E-SHOP SKUPINY UVEX GROUP

Ochrany dýchacích cest, cyklistické helmy nebo sluneční brýle – od konce března letošního roku mohou soukromí koncoví zákazníci objednávat žádané produkty skupiny uvex v novém e-shopu. O logistiku se staráme my – flexibilně a efektivně.

mask_uvexRodinná firma uvex má své hlavní sídlo ve Fürthu. Pracuje zde též zhruba 1.000 z 2.900 zaměstnanců společnosti. Se svými čtyřmi společnostmi uvex safety group, uvex sports group, Filtraluvex group a Protecting People GmbH působí skupina v 22 zemích a její roční obrat činí zhruba 480 milionů eur.

 

Jeden online obchod již provozuje skupina uvex safety group, zaměřuje se přitom však zcela na oblast bezpečnosti práce pro firemní zákazníky. V novém e-shopu skupiny uvex group pro soukromé koncové zákazníky jsou oproti tomu pod jednou střechou zastoupeny všechny společnosti se značkami ALPINA, uvex sports, uvex safety a FILTRAL. Celkem budeme skladovat zhruba 4.300 položek pro společnost Protecting People GmbH.

BESTSELLERY: OCHRANA DÝCHACÍCH CEST A CYKLISTICKÉ HELMY

Poprvé byl e-shop spuštěn na konci roku 2020 – nejprve exkluzivně pro zaměstnance skupiny uvex group. Zhruba dva měsíce je nyní otevřen pro všechny koncové zákazníky a poptávka roste.
„Absolutním hitem jsou ochrany dýchacích cest a cyklistické helmy,“ říká vedoucí projektuAchim Prottengeier. „Stejně jako všechny artikly společností skupiny uvex group jsou i tyto dodávány k nám. My zboží přijímáme, skladujeme a připravujeme k odebrání." Pracujeme přitom s velmi flexibilním nasazením pracovní síly a od začátku sázíme na skenovací rukavice pro efektivní a pohodlnou přípravu k odebrání. Kromě toho se staráme o správu vrácených dodávek.

RŮST V NOVÉM VELKOSKLADU

„Po úspěšném startu projektu chceme využít naši expertízu coby logistického partnera nejrůznějších e-shopů pro další rozvoj projektu společně se skupinou uvex group,“ říká jednatel Erik Lassen. Další krok tímto směrem je již pevně naplánován. Zanedlouho se projekt přestěhuje do našeho nově vybudovaného, moderního skladu v norimberském přístavu. I v tomto ohledu vytváříme nejlepší předpoklady pro další růst.

SKUPINA UVEX GROUP A GEIS – DVA SILNÍ PARTNEŘI

Od cyklistické helmy pro cyklistický výlet nebo cestu do práce přes lyžařskou helmu a brýle pro zimní dovolenou až po ochranné brýle nebo oblečení pro bezpečnou práci ve vlastním domě nebo na zahradě. Chceme dát soukromým koncovým spotřebitelům příležitost našimi ochrannými prostředky široce vybavit svou rodinu a okolí,“ vysvětluje jednatel Gerhard Guttenberger. „Spoléháme se přitom na našeho logistického partnera Geis, že novou skupinu zákazníků bude zásobovat rychle a spolehlivě,“ říká Martin Godetz, jenž má na starosti sortiment, dispozice a plnění ve společnosti Protecting People GmbH.

Fotogalerie

Další články

Všechny články