Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Jak probíhá nábor?

Zaujala Vás inzerovaná pracovní pozice i náplň práce? Splňujete požadavky
stanovené pro danou pozici? Přihlaste se do výběrového řízení.

 • Zaslání CV

  Nejpozději do měsíce po obdržení zaslaného životopisu Vás o výsledku předběžného výběru vyrozumí pověřená HR specialistka.

 • 0-4 týdny
 • Předvýběr cv

  Všechny došlé životopisy důkladně prostudujeme. Zavolali jsme Vám a pozvali Vás do naší společnosti? GRATULUJEME! Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

 • 1-2 týdny
 • Pohovory

  Výběrová řízení probíhají na většinu pozic formou individuálních pohovorů. U některých pracovních pozic se můžete setkat již u prvního kola pohovorů se svým budoucím přímým nadřízeným. Na manažerské a obchodní pozice jsou výběrová řízení zpravidla vícekolová. V určitých případech využíváme pro výběr i Assessment centrum (AC), což je skupinová metoda výběru, která trvá i celý den, kdy skupina uchazečů společně plní zadané úkoly a řeší případové studie.

 • 1-2 týdny
 • Pracovní nabídka

  Pokud úspěšně zvládnete všechna kola výběrového řízení a my se rozhodneme právě pro Vás, učiníme Vám oficiální pracovní nabídku a dozvíte se všechny podmínky, které Vám v souvislosti se zaměstnáním v naší společnosti nabízíme.


Tentokrát to nevyšlo? Nevadí! S Vaším souhlasem ponecháme Váš životopis v interní databázi uchazečů pro případné oslovení v budoucnosti nebo při otevření nového výběrového řízení na jinou/pro Vás zajímavou pozici.

Často kladené otázky

Co dělat, když mám zájem pracovat u vás, ale nenašel/-šla jsem vhodnou pozici?

Neváhejte a pošlete nám struktorvaný životopis. Je možné, že právě Vy budete perfektním kandidátem, i když si na pozici dle popisu práce nevěříte nebo neodpovídáte nějakým z kvalifikačních požadavků. Životopis můžete poslat prostřednictvím našeho formuláře.

Nabízíte také brigády?

Brigády nabízíme na některých našich pobočkách v průběhu celého roku. Brigády inzerujeme a obsazujeme stejným způsobem jako volná pracovní místa na hlavní pracovní poměr. 

Kdo se může ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se může ucházet každý, kdo má zájem stát se součástí velmi dynamické společnosti a kdo se nebojí náročné práce.

Jaké to je pracovat u nás?

Jsme předním hráčem na trhu v oblasti logistických a přepravních služeb nejen v ČR. Stojíme si za tím, že zákazník od nás dostává komplexní služby z „jedné ruky“ při udržení té nejvyšší kvality. Na tom se podílí všichni zaměstnanci, od kterých očekáváme stejně vysoké nasazení, jako zákazník od naší společnosti.

Chci se stát Vaším dopravcem / řidičem, co proto mám udělat?

Pokud máte zájem pracovat pro naši společnost, neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na Vás. 

Jaké příležitosti nabízíte absolventům?

Absolventi jsou u nás vítáni! Volná pracovní místa vhodná pro absolventy jsou jasně označena, v provozu i v administrativě uvítáme všechny absolventy středních a vysokých škol se specializací na dopravu a logistiku.

Jste absolvent a není momentálně vypsána žádná vhodná pracovní pozice?

Zašlete svůj životopis na adresu personálního oddělení hr@geis.cz. Ve svém e-mailu nezapomeňte uvést, čemu přesně se chcete věnovat a region, ve kterém chcete pracovat.

Jak se mohu ucházet o práci v Geis?

nabídky volných pracovních míst si vyberte pozici, o kterou máte zájem a přihlaste se na ni přímo prostřednictvím online formuláře přes tlačítko ODPOVĚDĚT ve spodní části inzerátu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis a případně motivační dopis.

Pojďte k nám

Jste dopravce? nebo si prohlédněte Volné pozice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím