Jak probíhá nábor?

Zaujala Vás inzerovaná pracovní pozice i náplň práce? Splňujete požadavky
stanovené pro danou pozici? Přihlaste se do výběrového řízení.

 • Zaslání CV

  Nejpozději do měsíce po obdržení zaslaného životopisu Vás o výsledku předběžného výběru vyrozumí pověřená HR specialistka.

 • 0-4 týdny
 • Předvýběr cv

  Všechny došlé životopisy důkladně prostudujeme. Zavolali jsme Vám a pozvali Vás do naší společnosti? GRATULUJEME! Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

 • 1-2 týdny
 • Pohovory

  Výběrová řízení probíhají na většinu pozic formou individuálních pohovorů. U některých pracovních pozic se můžete setkat již u prvního kola pohovorů se svým budoucím přímým nadřízeným. Na manažerské a obchodní pozice jsou výběrová řízení zpravidla vícekolová. V určitých případech využíváme pro výběr i Assessment centrum (AC), což je skupinová metoda výběru, která trvá i celý den, kdy skupina uchazečů společně plní zadané úkoly a řeší případové studie.

 • 1-2 týdny
 • Pracovní nabídka

  Pokud úspěšně zvládnete všechna kola výběrového řízení a my se rozhodneme právě pro Vás, učiníme Vám oficiální pracovní nabídku a dozvíte se všechny podmínky, které Vám v souvislosti se zaměstnáním v naší společnosti nabízíme.


Tentokrát to nevyšlo? Nevadí! S Vaším souhlasem ponecháme Váš životopis v interní databázi uchazečů pro případné oslovení v budoucnosti nebo při otevření nového výběrového řízení na jinou/pro Vás zajímavou pozici.

Často kladené otázky

Co dělat, když mám zájem pracovat u vás, ale nenašel/-šla jsem vhodnou pozici?

Neváhejte a pošlete nám struktorvaný životopis. Je možné, že právě Vy budete perfektním kandidátem, i když si na pozici dle popisu práce nevěříte nebo neodpovídáte nějakým z kvalifikačních požadavků. Životopis můžete poslat prostřednictvím našeho formuláře.

Nabízíte také brigády?

Brigády nabízíme na některých našich pobočkách v průběhu celého roku. Brigády inzerujeme a obsazujeme stejným způsobem jako volná pracovní místa na hlavní pracovní poměr. 

Kdo se může ucházet o zaměstnání?

O zaměstnání se může ucházet každý, kdo má zájem stát se součástí velmi dynamické společnosti a kdo se nebojí náročné práce.

Jaké to je pracovat u nás?

Jsme předním hráčem na trhu v oblasti logistických a přepravních služeb nejen v ČR. Stojíme si za tím, že zákazník od nás dostává komplexní služby z „jedné ruky“ při udržení té nejvyšší kvality. Na tom se podílí všichni zaměstnanci, od kterých očekáváme stejně vysoké nasazení, jako zákazník od naší společnosti.

Chci se stát Vaším dopravcem / řidičem, co proto mám udělat?

Pokud máte zájem pracovat pro naši společnost, neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na Vás. 

Jaké příležitosti nabízíte absolventům?

Absolventi jsou u nás vítáni! Volná pracovní místa vhodná pro absolventy jsou jasně označena, v provozu i v administrativě uvítáme všechny absolventy středních a vysokých škol se specializací na dopravu a logistiku.

Jste absolvent a není momentálně vypsána žádná vhodná pracovní pozice?

Zašlete svůj životopis na adresu personálního oddělení hr@geis.cz. Ve svém e-mailu nezapomeňte uvést, čemu přesně se chcete věnovat a region, ve kterém chcete pracovat.

Jak se mohu ucházet o práci v Geis?

nabídky volných pracovních míst si vyberte pozici, o kterou máte zájem a přihlaste se na ni přímo prostřednictvím online formuláře přes tlačítko ODPOVĚDĚT ve spodní části inzerátu. Nezapomeňte přiložit svůj životopis a případně motivační dopis.

Pojďte k nám

Jste dopravce? nebo si prohlédněte Volné pozice