Geis Baby Duathlon osvěžil Světový pohár

1.10.2020

Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech byl jedním z mála závodů, který zůstal v roce 2020 v kalendáři Mezinárodní triatlonové unie ITU. Probíhal od 11. do 13. září a Geis byl opět u toho.

 „Také my jsme se při přípravách dostali do celé řady těžkých situací, ve kterých by bylo jednodušší závod zrušit. O to větší teď máme radost z toho, že je o City Triathlon Karlovy Vary ve světě tak velký zájem a že výrazně vzrostla jeho prestiž,“ říká Vladimír Malý, ředitel závodu. „Děkujeme společnosti Geis za podporu a perfektní logistické služby, které nám poskytla. Navíc se opět uskutečnil Geis Baby Duathlon, kterého se zúčastnil nebývalý počet dětí.“

Geis Baby Duathlon i vyhlášení vítězů provázela anticovidová opatření, ale to nezabránilo malým borcům, aby si závod užili. Krásné ceny, které jsme pro ně připravili, si opravdu za svoje výkony zasloužili.

Hlavní Závod ITU měl tentokrát historicky nejsilnější obsazení. Na startovní listině figurovalo devět závodnic z elitní desítky světového šampionátu, nechyběli ani aktuální světoví šampioni - Francouz Vincent Luis a Britka Georgia Taylor-Brownová.

Věříme, že příští ročník, který se opět chystáme podpořit, bude stejně úspěšný.

Fotogalerie

Další články

Všechny články