Podporujeme jubilejní 20. ročník Avon pochodu za zdravá prsa

7.9.2022

Po dvouleté covidové pauze se otevřou pomyslné startovací brány Avon pochodu za zdravá prsa. Již tradičně jsme partnerem této charitativní akce na podporu žen s rakovinou prsou a jejich rodin.

Novinky

Ani jubilejní dvacAvon pochod za zdravá prsaátý ročník si nenecháme ujít a opět podpoříme tuto největší českou dobročinnou akci,“ říká Kristýna Copková, marketingová manažerka Geis CZ a dodává: „Věříme, že bude i po vynucené pauze opět úspěšná. Vždyť v České republice jde o největší růžový pochod na světě!“

Avon pochod za zdravá prsa podporujeme zejména finančně již od roku 2014. Jako druhý nejvýznamnější partner jsme nepostradatelní při organizaci akce takových rozměrů. Petra Dolanová ze společnosti Avon spolupráci komentuje: „Velmi si vážíme všech našich partnerů a obzvláště těch stabilních a dlouholetých, jako je společnost Geis. Jsme si vědomi, že letošní rok připravil pro business náročnou zkoušku, o to víc jsme vděční partnerům, kteří navzdory složité ekonomicko-politické situaci nezapomínají pomáhat. I díky našim partnerům může náš projekt, který prokazatelně zachraňuje lidské životy, oslavit 20. výročí. Děkujeme společnosti Geis, že s námi i letos pochoduje za zdravá prsa.”

Fotogalerie

Další články

Všechny články