Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Informace k aktuálnímu omezení

DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.)

Vážení zákazníci,

S ukončením platnosti nouzového stavu v ČR je ukončena i účinnost Mimořádné změny Obchodních podmínek zasílatele z 16.3.2020.

S ohledem na prioritní zájem ochrany zdraví osob zúčastněných na přepravě a odesílatelů a příjemců zásilek, ale do odvolání platí při přepravě následující opatření, která mají přednost před ustanoveními Obchodních podmínek, s nimiž by byla případně v rozporu:

  • Zasílatel není povinen vyžadovat podpis osoby jednající za Příjemce jako potvrzení o doručení zásilky. Při předání zásilky Zasílatel pořídí opis posledních 3 čísel průkazu totožnosti osoby přebírající zásilku. Jestliže převzetí nebude možné takto stvrdit, zásilka bude vrácena Příkazci. Výjimku tvoří zásilky, které je možné předat na základě jedinečného PIN kódu.
  • V případě zjevného poškození přebírané Zásilky je nutné Zasílatele informovat nejpozději v den doručení a to formou emailu zaslaného na adresu skody@dpdcz.cz.  
  • Připravené otázky a odpovědi pro příjemce i odesílatele k aktuálnímu omezení v souvislosti s vyhlášením Nouzového stavu ze dne 12. 3. 2020 a trvání rizika šíření nemoci COVID-19 naleznete zde.
  • Oficiální prohlášení k přijatým opatřením proti šíření viru COVID-19 naleznete zde.

Síť výdejních míst Geis Point

Dovolujeme si Vás informovat, že některá výdejní místa Geis Point mohou být z důvodu nařízení vlády ČR zcela uzavřena.  
Své zásilky si však můžete vyzvednout na témě 500 otevřených Geis Pointech - aktuální seznam otevřených výdejních míst naleznete na webové stránce www.geispoint.cz.
Pro již uložené zásilky na uzavřených výdejních místech prodlužujeme lhůtu pro vyzvednutí zásilky o dobu uzavření výdejního místa Geis Point.


 

Aktuální informace k doručování

Vážení obchodní partneři,
věnujte prosím pozornost aktuální situaci ohledně doručování tuzemských i mezinárodních zásilek v souvislosti s opatřeními proti šíření viru COVID-19.

Tuzemská přeprava

Doručování v České republice probíhá bez omezení.

Mezinárodní přeprava

Z důvodu rostoucího počtu omezení v mezinárodní přepravě jsme pro Vás připravili přehledný seznam všech zemí, do kterých je omezené doručování nebo jsou zcela uzavřené. Vzhledem k rychle se měnícím opatřením v jednotlivých zemích, prosíme naše zákazníky, aby si aktuální dostupnost adresy doručení vždy ověřili u příjemce. Dokument ke stažení naleznete zde. Poslední aktualizace dokumentu proběhla: 6. 5. 2020.


Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení. V případě Vašich dotazů se neváhejte obrátit na naše zákaznické centrum
+420 951 277 777, případně na svého obchodního manažera.

Vaše DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím