Logistika pro E-Commerce

Logistický „Full-Service“od Geisu

Řešení E-Commerce

Kompletní modulární řešení: Geis převezme veškeré logistické aktivity pro váš obchod E-Commerce – od kontroly dodávky, přes zaskladnění, vychystávaní a balení, až po odeslání zboží.

Při příjmu zboží nebo vychystávání dosahuje Geis top kvality díky standardizovanému procesu.  IT-systémy s individuálním propojením se zákaznickým systém se starají o maximální transparentnost. Služby jako management vratek, individualizace obalového materiálu a služby s přidanou hodnotou jsou součástí komplexní nabídky Geisu.
Přes zákaznické IT-rozhraní je klient kdykoliv informován o stavu a pohybu zboží na skladě. Pro maximální transparentnost. V reálném čase.

Vychystat, zabalit, dodat. Rychle a bezchybně. Komplexní nabídka Geisu zahrnuje flexibilitu a spolehlivost.

Erik Lassen, ředitel Geis Solutions CZ s.r.o.

  • Přitažlivý Onlineshop, perfektní produkty a rychlé dodání – to jsou požadavky klienta v oblasti obchodu eCommerce. Staráme se o hladký průběh Vašeho online obchodu – jednoduše a bez komplikací.

  • Začněte s online obchodem. Naše systémy a struktury rostou s Vaším úspěchem – od začátku až po etablovanou společnost. To Vám umožňuje i do budoucna být bez starostí a profitovat z našich dlouholetých, mezioborových zkušeností.

  • Jako zkušený poskytovatel služeb víme, že každý obor má své vlastní požadavky. Řešení jsou individuální, šité na míru každému zákazníkovi a jeho cílovým skupinám, marketingovým podmínkám a produktům. Zajistíme pro Vás vhodné řešení, které odpovídá Vašim požadavkům a uspokojí potřeby Vašich zákazníků.

Informační servis

Další související zprávy