Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Nové centrální překladiště pro balíkové zásilky

23.2.2018

V závěru loňského roku jsme spustili v Modleticích u Prahy provoz nového centrálního překladiště balíkových zásilek s plně automatickou dvoupodlažní třídičkou.

Nepřehlédněte Novinky

Nová čtyřpodlažní budova stojí na pozemku o rozměru 32 000 m². Mimo hal pro třídění a překládku zásilek je zde i perfektní zázemí pro zaměstnance a moderní kancelářské prostory.

Samotný hub se rozkládá na ploše 4 400 m² a je osazen nejmodernějším plně automatickou dvoupodlažní třídičkou. Ta vytřídí až 16 000 balíků během jedné hodiny. Jedná se o dvojnásobek kapacity dosavadního překladiště. K nakládce a vykládce kamionů je zde k dispozici 64 bran.

Dalších 1 600 m² plochy s desítkami bran pro rozvážková vozidla je určeno regionální pobočce pro část Prahy a středních Čech. Skupina Geis avizuje další investice do přepravních, skladových i informačních technologií a nabízí tak svým klientům zajímavé a efektivní produkty a servis ve všech oblastech logistiky.

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím