Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.
Vážení zákazníci, dne 25.7.2020 od 14:00 do 17:00 dojde k plánované odstávce našich zákaznických aplikací, včetně aplikace G-Client a API (G-Service). Za případné komplikace se předem omlouváme.

Otevřeli jsme novou pobočku pro jižní Moravu

5.9.2018

V pondělí 3.9.2018

Nepřehlédněte Novinky

V pondělí 3. 9. 2018 byla uvedena do provozu nová systémová pobočka pro kusové a paletové zásilky v Rousínově u Brna. „Ačkoliv jsme dosavadní pobočku pro region jižní Moravy v Rajhradě v nedávné minulosti násobně rozšířili, je nyní díky velkým nárůstům objemů zásilek téměř na kapacitním maximu. Z tohoto důvodu jsem rád, že se nám podařilo otevřít novou pobočku ještě před nástupem vánoční sezóny,“ řekl Luděk Fridrich, ředitel poboček Rajhrad a Rousínov.

Nová pobočka vyhovuje parametrově distribuční logistice a má velmi dobré napojení na přepravní síť, protože leží v těsné blízkosti dálnice D1 ve směru z Brna na Olomouc.

Nový tým pracuje pod dohledem našich zkušených zaměstnanců, proto věříme, že přechod na novou strukturu bude plynulý a přinese naopak další zlepšení našich služeb.

Novou pobočku najdete na adrese:

Tománkova 34/9

683 01 Rousínov

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím