Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Otevřeli jsme novou pobočku pro jižní Moravu

5.9.2018

V pondělí 3.9.2018

Nepřehlédněte Novinky

V pondělí 3. 9. 2018 byla uvedena do provozu nová systémová pobočka pro kusové a paletové zásilky v Rousínově u Brna. „Ačkoliv jsme dosavadní pobočku pro region jižní Moravy v Rajhradě v nedávné minulosti násobně rozšířili, je nyní díky velkým nárůstům objemů zásilek téměř na kapacitním maximu. Z tohoto důvodu jsem rád, že se nám podařilo otevřít novou pobočku ještě před nástupem vánoční sezóny,“ řekl Luděk Fridrich, ředitel poboček Rajhrad a Rousínov.

Nová pobočka vyhovuje parametrově distribuční logistice a má velmi dobré napojení na přepravní síť, protože leží v těsné blízkosti dálnice D1 ve směru z Brna na Olomouc.

Nový tým pracuje pod dohledem našich zkušených zaměstnanců, proto věříme, že přechod na novou strukturu bude plynulý a přinese naopak další zlepšení našich služeb.

Novou pobočku najdete na adrese:

Tománkova 34/9

683 01 Rousínov

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím