3. místo v ADRAběhu proti samotě seniorů!

Až polovina seniorů trpí samotou. I proto jsme se rozhodli, že v rámci ADRAběhu osamocené seniory podpoříme. A že se nám to podařilo!

Již počtvrté jsme se jako firma zapojili do charitativního běhu, který má za cíl pomoci těm, kteří to skutečně potřebují.

V rámci naší dlouhodobé spolupráce s humanitární organizací ADRA si vždy pečlivě vybíráme, který projekt podpoříme. Jelikož jsme rodinná firma, která ctí tradiční hodnoty, rozhodli jsme se na přelomu září a října pomoci právě seniorům.

Za každého registrovaného sportovce ADRA získala příspěvek a výtěžek z celé akce, přes čtvrt milionu korun, putovalo letos na podzim na vyškolení a propojení dobrovolníků se staršími lidmi, kteří se cítí osamocení. Díky tomu jsme zase o krůček blíže tomu, aby nikdo nemusel být sám.

ADRAběh proti samotě

Jsme nadšení, jak vážně přihlášení Geis sportovci výzvu vzali. Svědčí o tom celkové krásné třetí místo mezi firemními týmy s 943,5 nachozenými a naběhanými kilometry. Nás liberecký kolega se svými famózními 288 m a druhým místem v kategorii muži významně přispěl k úspěchu celého týmu.

Všem našim kolegům, kteří se do závodu aktivně zapojili, děkujeme.

Fotogalerie

Další články

Všechny články