Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Vzdálený přístup

Vzdálená pomoc pro klienty Geis Group prostřednictvím vzdálené plochy.

Pokud máte problém s aplikacemi Geis, můžete po dohodě s pracovníkem technické podpory Geis využít klienta pro vzdálený přístup k ploše vašeho počítače. Tento postup urychlí řešení vašeho požadavku a umožní technické podpoře prověřit chování aplikace ve vašem prostředí.

Klient pro vzdálený přístup

Během vzdáleného připojení je komunikace zabezpečena. K využití vzdáleného přístupu není třeba nic instalovat, k využití stačí běžný uživatelský přístup. Po spuštění klienta je vygenerováno přístupové ID spojení a přístupové heslo. Heslo se generuje pro každé připojení jiné, po uzavření klienta vzdáleného přístupu tedy opakované připojení kohokoliv bez vědomí uživatele není možné. Jde tedy o naprosto bezpečný způsob.

Společnost Geis využívá pro přístup produkt TeamViewer®. Klient spuštěný na straně uživatele nevyžaduje vlastnictví licence k tomuto produktu. Informace o bezpečnosti používání získáte na stránkách výrobce zde.

Využitím přístupového klienta uživatel souhlasí s licenčními podmínkami produktu TeamViewer a s přístupem pracovníka technické podpory Geis na svůj počítač za účelem poskytnutí podpory k softwarovým produktům Geis Group.

  • Pokud se po spuštění zobrazí výstraha zabezpečení, povolte spuštění tlačítkem Spustit případně Povolit nebo Pokračovat.
    Pak sdělte technické podpoře kód Vaše ID a dále Heslo.
    Náhled obrazovky klienta s přihlašovacími údaji zobrazíte kliknutím zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím