Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Český den proti rakovině je za dveřmi

20.4.2018

Letošní ročník nejstarší národní sbírky proběhne ve středu 16. května.

Novinky

Český den proti rakovině, který již 22 let pořádá Liga proti rakovině Praha, je za dveřmi. Letošní ročník nejstarší národní sbírky proběhne ve středu 16. května. Již po jedenácté rozváží v těchto dnech společnost Geis více než 1400 dobrovolníkům v celé republice zásilky se žlutými kvítky měsíčku lékařského a dalšími materiály pro letošní ročník.

„Rozvoz všech potřeb pro prodejce – dobrovolníky z celé republiky – zajišťujeme již od roku 2007,“ říká Eva Děkanová ze společnosti Geis a dodává: „Od té doby počet dobrovolníků stále roste, a to je dobrá zpráva. Lidé, kteří si třetí květnovou středu koupí kvítek měsíčku lékařského, přispějí k boji proti této zákeřné chorobě. Z každého dalšího úspěšného ročníku sbírky máme radost.“
Právě v těchto dnech rozváží Geis téměř 100 000 kvítků měsíčku lékařského na více než 1 200 míst v České republice.

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím