Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

G-Service

Webová služba pro integraci systému zákazníka se systémy skupiny Geis

Webová služba G-Service

G-Service je webová služba určená pro zákazníky skupiny Geis, která umožňuje zákazníkům zcela automatizovat proces zadávání přeprav v obou produktech skupiny Geis (cargo a balíkové přepravy). Webová služba slouží k vytváření zásilek (v režimu expedice nebo objednávka), zjišťování statusů a informací k zásilkám, objednávání svozů, zjišťování dostupných doplňkových služeb.

Využití webové služby spočívá především v možnosti plné integrace do produkčních, skladových systémů nebo webshopů zákazníků skupiny Geis. Požadavky na webovou službu a především odpovědi webové služby jsou strukturovány ve formátu XML a umožňují tak další zpracování na straně zákaznických systémů.

Požadavky

  • Přístup k internetu pomocí protokolu HTTPS
  • Přidělené přihlašovací jméno a heslo pro přístup k G-Service

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím