Geis PL nově v DC Grodzisk Mazowiecki

30.7.2019

Aktuálně modernizuje a stěhuje distribuční terminály v Bydhošti a Štětíně a ve 4Q roku zahájí provoz cross-dockový terminál v distribučním parku Grodzisk Mazowiecki poblíž Varšavy.

Skupina Geis intenzivně rozvíjí na polském trhu své aktivity v oblasti komplexních logistických služeb. V současné době zaměstnává přibližně 500 odborníků ve 25 pobočkách a specializovaných logistických pracovištích. Aby mohla skupina vyhovět stále vyššímu počtu zákazníků a zároveň kontinuálně zlepšovat kvalitu služeb, přesouvá své pobočky do moderních a z hlediska rozvoje své přepravní sítě příhodných lokalit.

Aktuálně modernizuje a stěhuje distribuční terminály v Bydhošti a Štětíně a ve 4Q roku zahájí provoz cross-dockový terminál v distribučním parku Grodzisk Mazowiecki poblíž Varšavy.

„Distribuční park Grodzisk Mazowiecki splňuje naše požadavky nejen z hlediska standardů skladových prostor, ale také díky vhodnému kancelářskému zázemí pro naše zaměstnance z administrativních oddělení. Vhodné umístění centra zaručuje vynikající podmínky pro další expanzi na trhu. Umožní nám zvýšit počet objednávek zpracovaných ve varšavském regionu
až o 50 %, “
říká Adam Kwiatkowski, jednatel Geis PL.

Na základě podepsané smlouvy bude skupina Geis využívat 4 053 mskladových prostor a 912 m2 administrativního zázemí. K dispozici je zde až 41 nákladových bran a optimální cross-dockový sklad.

„Jsem rád, že nám Geis důvěřoval, když hledal prostor pro varšavskou pobočku společnosti. Jsem přesvědčen, že pronajaté zařízení poskytne vynikající podmínky jak z provozního hlediska, tak z hlediska zázemí pro zaměstnance a hosty skupiny Geis, “ říká Tomasz Gnich, hlavní konzultant oddělení průmyslu a logistiky BNP Paribas Real Estate Poland, společnosti, která pronájem areálu pro skupinu Geis zajišťovala.

Distribuční park Grodzisk se nachází v blízkosti dálnice A2 spojující Varšavu s Berlínem. Komplex se skládá ze dvou skladových a kancelářských budov o celkové rozloze 29 112 m2 . Součástí parku je platforma „cross dock“ a standardní sklad s výškou 10,5 m. Vlastníkem areálu je firma Hines Polska, která zároveň působí jako správce aktiv a správce nemovitostí.

„Jsme rádi, že můžeme mezi nájemníky přivítat nový subjekt, který se v odvětví TSL tak rozvíjí. Geis si kromě skladu pronajímá také významnou část kancelářských prostor. Umístění skladu a jeho dostupnost veřejnými dopravními prostředky přináší nájemci dobrou šanci na získání odpovídajících lidských zdrojů i v tomto pro pracovní trh problematickém období,“ uvedla Katarzyna Żbikowska, manažerka leasingu, Hines Polska.

Fotogalerie

Další články

Všechny články