Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Geis vylepšuje přepravní systém

17.10.2019

21. října otevře skupina Geis v Bravanticích novou systémovou pobočku pro severní Moravu.

Novinky

„Na zelené louce a podle našich představ budujeme novou pobočku pro severní Moravu v Bravanticích, vzdálených cca 10 km od Ostravy. První část, jejíž výstavba začala v dubnu letošního roku, otevřeme 21. října,“ říká René Paciorek, ředitel pobočky Geis CZ v Ostravě. Hala o rozměru 3 885 m² bude sloužit jako překladiště balíkových a paletových zásilek. Je osazena 30 vraty pro nakládku a vykládku kamionů a pro nakládku a vykládku cargových vozidel. Balíkové zásilky se třídí ve druhé polovině haly. Halu doplňuje dvoupodlažní administrativní budova o půdorysu 547 m². Nový areál v Bravanticích leží nedaleko sjezdu z dálnice D1 (exit Bílovec) na souřadnicích GPS 49°45‘40.8‘‘N 18°05’28.6‘‘E.

Stěhování proběhne ve dvou etapách:

  • Pobočka Geis CZ (kusové a paletové přepravy) zahájí provoz v nových prostorách v pondělí 21.10.2019.
  • Pobočka Geis Parcel CZ (balíkové přepravy) následující týden, tedy v úterý 29.10.2019.

Velmi dobré napojení přímo na dálnici D1 a rozloha pozemku předurčuje areál k další výstavbě např. haly pro skladovou logistiku. „Náš vlastní areál je splněným snem. Máme perfektní napojení na infrastrukturu, dobré vybavení provozních prostor překladiště a nadstandardní zázemí pro zaměstnance,“ doplňuje René Paciorek.

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím