Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Koronavirus - zpoždění exportních linek

12.3.2020

Nepřehlédněte Novinky

Vážení obchodní partneři,
 
v souvislosti s koronavirem denně sledujeme aktuální situaci našich exportních linek. 

Obzvláště v Itálii je situace kritická. Již nyní dochází k výrazným zpožděním. Na hraničním  přechodu mezi Rakouskem a Itálií v Brenneru se tvoří dlouhé kolony a zpoždění doručení je nyní minimálně 1 den.  Předpokládá se, že podobná situace bude vznikat i na dalších přechodech.

Začne tedy docházet ke značnému zpoždění a jistě i k omezení kapacity na trhu, protože směrem z Itálie je situace ještě mnohem horší. Auta se nestíhají  vracet, aby naložily další exportní zásilky do Itálie.

Očekáváme, že začnou vzrůstat vícenáklady právě kvůli kapacitě a čekání na hranicích. Doporučujeme, aby zákazníci uvážili nutnost exportní/importní přepravy v této velmi rizikové době.

Váš Geis tým

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím