Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Logistika pro Světový pohár

11.9.2017

Historicky první Světový pohár v City Triatlonu hostily 3. září Karlovy Vary. Pro tento významný závod jsme zajistili logistické služby.

Novinky

Podpora City Triathlonu se stává pro skupinu Geis tradicí. „V loňském roce jsme spolupracovali na uspořádání Evropského poháru. Ale zajistit logistické služby pro světový závod byla pro nás výzva,“ řekl David Rybař, vedoucí dispečer pobočky Geis CZ v Ejpovicích, který se na organizaci přeprav podílel. „Díky naší loňské zkušenosti a perfektní spolupráci s ředitelem závodu se nám podařilo všechno zorganizovat tak, aby materiál, hlavně mobilní oplocení a konstrukce pro výstavbu dep, byly na místě včas,“ dodává David Rybař.

Součástí Světového poháru byly i doprovodné závody pro veřejnost. Skupina Geis se stala sponzorem Baby Duathlonu pro děti do dvanácti let a štafety rodičů s dětmi. V sobotu 2. 9. se koupaliště Rolava, kde se závod konal, převléklo do barev skupiny Geis!

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím