Nová pobočka v Triblavině

26.10.2021

Stejně jako celá skupina Geis, tak i Geis SK stále posiluje a roste.

Stávající slovenská pobočka se bude na konci roku stěhovat ze Sence do nových prostor v logistickém VGP Parku Bratislava. Nachází se v oblasti Triblavina, jen pár minut od Bratislavy. 

„Díky dynamickému růstu jsme potřebovali najít větší a vhodnější prostory pro naši pobočku v bratislavském regionu. Naším požadavkem byl moderní cross-dockový terminál v kombinaci se skladovou halou v blízkosti Bratislavy a zároveň u dálnice D1,“ uvedl Daniel Knaisl, jednatel skupiny Geis pro CZ, SK a PL,

VGP Park Bratislava představuje svou strategickou polohou významný logistický projekt, který podpoří segment domácího i zahraničního obchodu a logistiky. „Park, který realizuje VGP, přesně splňuje všechny naše požadavky,“ doplnil Knaisl.

V první fázi bude Geis využívat 8 000 m² vnitřní plochy, k tomu odpovídající venkovní plochy a odstavné plochy. S ohledem na plánovaný počet mnoha desítek nákladních automobilů odbavovaných v jeden okamžik jsou nové prostory výrazně efektivnější než ty stávající v Senci. Odbavení jednotlivých nákladních automobilů bude probíhat i přes rampu (délka 132 m). „V nové pobočce budeme nabízet logistické služby, které lze využívat samostatně, nebo v kombinacích, přesně podle potřeb našich zákazníků – od jednoduchého přepravního řešení až po speciální přepravní nebo skladové logistické projekty. Samozřejmostí jsou doplňkové služby, jako například cross-docking, celní a konsignační sklady, zásobování výroby, montáž dílů, logistika zpětných toků, etiketovaní a přebalování, nákup a zásobování obalovým materiálem, zámořské balení a podobně,“ říká Tomáš Čanaky, ředitel pobočky.

Fotogalerie

Další články

Všechny články