Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Připravujeme vypnutí podpory SSLv3 protokolu

30.9.2019

17. 10. 2019 vypneme podporu SSLv3 protokolu pro všechny naše webové servery, zařízení a aplikace.

Nepřehlédněte Novinky

Vážení obchodní partneři,

věnujte prosím pozornost následující informaci:

Ve čtvrtek 17. 10. 2019 vypneme podporu SSLv3 protokolu pro všechny naše webové servery, zařízení a aplikace.

V minulosti byla popsána možná bezpečnostní rizika v souvislosti se zastaralým webovým protokolem SSLv3. Protokol může být využíván při zabezpečené komunikaci HTTPS. Vzhledem k tomu, že se dnes již jedná o velmi zastaralý protokol, je velmi nepravděpodobné jeho další používání. Na základě možné zranitelnosti protokolu i zmíněnému nízkému používání jsme se rozhodli 17. 10. 2019 vypnout jeho podporu.

Tento krok provádíme z bezpečnostních důvodů, tak abychom našim klientům zajistili vyšší bezpečnost v komunikaci s našimi aplikacemi.

Pokud si nejste jisti tím, jaký protokol pro ochranu svých dat používáte, prosím, předejte tuto informaci svému IT oddělení nebo specialistovi.

Podrobnější informaci o problematice zranitelnosti protokolu SSLv3 najdete zde.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš Geis Tým

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím