Připravujeme vypnutí podpory SSLv3 protokolu
30.9.2019
17. 10. 2019 vypneme podporu SSLv3 protokolu pro všechny naše webové servery, zařízení a aplikace.
Vážení obchodní partneři,
věnujte prosím pozornost následující informaci:
Ve čtvrtek 17. 10. 2019 vypneme podporu SSLv3 protokolu pro všechny naše webové servery, zařízení a aplikace.
V minulosti byla popsána možná bezpečnostní rizika v souvislosti se zastaralým webovým protokolem SSLv3. Protokol může být využíván při zabezpečené komunikaci HTTPS. Vzhledem k tomu, že se dnes již jedná o velmi zastaralý protokol, je velmi nepravděpodobné jeho další používání. Na základě možné zranitelnosti protokolu i zmíněnému nízkému používání jsme se rozhodli 17. 10. 2019 vypnout jeho podporu.
Tento krok provádíme z bezpečnostních důvodů, tak abychom našim klientům zajistili vyšší bezpečnost v komunikaci s našimi aplikacemi.
Pokud si nejste jisti tím, jaký protokol pro ochranu svých dat používáte, prosím, předejte tuto informaci svému IT oddělení nebo specialistovi.
Podrobnější informaci o problematice zranitelnosti protokolu SSLv3 najdete zde.
Děkujeme Vám za pochopení.
Váš Geis Tým
Fotogalerie
Další články
-
Novinky
Míra inflace 2022
od 1. dubna 2023
31.1.2023
-
Nové znění Všeobecných obchodních podmínek Geis CZ Air+Sea s.r.o.
1. 10. 2022 vstoupí v platnost nové VOP Geis CZ Air+Sea s.r.o.
16.9.2022
-
Novinky
Pobočka Hradec Králové na nové adrese
Od pondělí 12. 9. 2022 otevíráme a spouštíme provoz v nových moderních prostorách CTParku v Hradci Králové.
9.9.2022