Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Skupina Geis zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2016

22.5.2017

Praha, 22. 5. 2017 - Česko-slovenská část nadnárodní logistické skupiny Geis zveřejnila v polovině května svůj obrat za rok 2016, který se zvýšil na více než 5 miliard CZK. Také výsledky celé skupiny Geis jsou velmi pozitivní.

Novinky

Česko-slovenská část skupiny zvýšila v roce 2016 počet pracovních míst o deset procent. Aktuálně zaměstnává 1572 lidí na 30 pobočkách a logistických pracovištích. Obrat, který vzrostl oproti roku 2015 o 12,5%, překročil hranici 5 miliard. „S výsledky roku 2016 jsme spokojeni. Stojí za nimi vysoké úsilí našich pracovníků na všech úrovních a v neposlední řadě také průběžné investice do modernizace a zkvalitňování přepravní sítě a technologií, díky nimž můžeme nabízet našim klientům standardně velmi kvalitní služby ve všech oblastech logistiky,“ řekl Daniel Knaisl, jednatel společnosti Geis. „Nejvyšší nárůst jsme zaznamenali ve službách pro e-commerce, a to nejen v dopravě, ale také v zajištění skladových služeb a služeb s přidanou hodnotou. V oblasti kontraktní logistiky obecně vidíme velký potenciál, protože řada výrobních a distribučních firem hledá ekonomicky nejvýhodnější řešení, a tím právě outsourcing logistiky je.“ dodává Daniel Knaisl.

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím