Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.
Vážení zákazníci, dne 25.7.2020 od 14:00 do 17:00 dojde k plánované odstávce našich zákaznických aplikací, včetně aplikace G-Client a API (G-Service). Za případné komplikace se předem omlouváme.

Vánoční logistika

3.12.2019

Nádvoří Senátu Parlamentu České republiky se minulý víkend (29. 11. – 1. 12. 2019) proměnilo v pohádkový adventní trh, který uspořádala nadace Act for Others.

Novinky

Nadace organizuje různé charitativní akce, jejichž výtěžek využívá na poskytování pomoci lidem bez domova, v nouzi, handicapovaným nebo jinak znevýhodněným skupinám. „Pro nadaci Act for others zajišťujeme od roku 2017 logistické služby spojené právě s přípravou adventního trhu. Celoročně skladujeme stánky a dekorace, které potom dopravíme do místa konání, “ řekl Thomas Gassmann, jednatel Geis CZ s.r.o. „Velmi si vážíme práce a úsilí lidí kolem paní Melanie von Schilling, zakladatelky nadace, a jsme rádi, že naše pomoc se již stala krásnou předvánoční tradicí,“ dodává Thomas Gassmann.

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím