Vážení zákazníci, aktuální informace ke koronaviru sledujte v sekci Novinky zde. Prosíme Vás, abyste před předáním zásilek do přepravy vždy ověřili u příjemce zásilky, zda je jeho provozovna otevřena a připravena zásilku převzít. Zásilky do uzavřených provozoven prosím neexpedujte. Děkujeme.
Na webové stránky společnosti DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ s.r.o.) můžete přejít zde.

Vánoční logistika

3.12.2019

Nádvoří Senátu Parlamentu České republiky se minulý víkend (29. 11. – 1. 12. 2019) proměnilo v pohádkový adventní trh, který uspořádala nadace Act for Others.

Novinky

Nadace organizuje různé charitativní akce, jejichž výtěžek využívá na poskytování pomoci lidem bez domova, v nouzi, handicapovaným nebo jinak znevýhodněným skupinám. „Pro nadaci Act for others zajišťujeme od roku 2017 logistické služby spojené právě s přípravou adventního trhu. Celoročně skladujeme stánky a dekorace, které potom dopravíme do místa konání, “ řekl Thomas Gassmann, jednatel Geis CZ s.r.o. „Velmi si vážíme práce a úsilí lidí kolem paní Melanie von Schilling, zakladatelky nadace, a jsme rádi, že naše pomoc se již stala krásnou předvánoční tradicí,“ dodává Thomas Gassmann.

Fotogalerie

Další aktuality

Všechny aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Souhlasím